czwartek, 9 czerwca 2011

Dylemat... :(

Pewna myśl nie daje mi spokoju :( Obudziłam się w środku nocy z nagłym przebłyskiem świadomości... Mój umysł wygenerował pytanie:
Czy blog "Moje pasje" pozostawić w takiej formie jak jest? Czy stworzyć dwa odrębne blogi - jeden, który poświęce tylko i wyłącznie ezoteryce, a drugi typowo craf-towy?
Hmmm... pokusze się o zrobienie bilansu (wrrrr... z racji zawodowych nie cierpie tego słowa, ale tu ono pasuje):
Za - to początek drogi blogowej, więc operacja ta nie byłaby zbyt czasochłonna, a jednocześnie zaprowadziłoby to ład i porządek, który przecież tak lubie :), a przy odrobinie szczęścia wyczytałam, że mogłoby udać się exportowanie postów wraz z komentarzami do nowego bloga
Przeciw - wymagałoby to ponownej początkowej dłubaninki nad dopracowaniem nowego bloga (ale to też zaleta, bo to fajna zabawa)
Ojojoj, ależ mam dylemat :( A może wprowadzić po prostu gadżet z listą stron - zakładek, które też uporządkowałyby blog tematycznie...
Mam nad czym myśleć :) a może postawie dziś karty? :)

6 komentarzy:

 1. wszystko ma swoje plusy i minusy... na razie optymalnym rozwiązaniem wydają się zakładki :).

  Sama zresztą ostatnio myślałam nad zaprowadzeniem przynajmniej lekkiego porządku na swoim blogu i tu stawiałam na zakładki (bo prowadzenie bloga tylko "ezoterycznego" czy tylko "craftowego" skończyłoby się szybciej, niż się zaczęło, choćby ze względu na małą ilość postów) ... ale boję się, że zrobię jeszcze większy bajzel, bo notatki mało kiedy są na jeden temat :P. Wiedźmowate pojmowanie świata wpływa przecież na to, co tworzę... :). No, ale to u mnie :P.

  OdpowiedzUsuń
 2. I ujawniła się dwójka mieczy ... ;) Posłuchaj intuicji i działaj jak czujesz:))

  OdpowiedzUsuń
 3. :) ach te moje rozumowe i analityczne miecze... taaak w wolnej chwili zasiąde do "tuningu" bloga
  hmmm... trudno dzielić swoje pasje, kiedy mają na siebie wpływ - przecież to odzwierciedlenie mnie samej
  Dzięki dziewczyny ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój blog najpierw był jeden, później dwa, później trzy aż w końcu zrobił się jeden z trzech i to całkiem wygodne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. :) próbowałam pokombinować co nieco z zakładkami, ale nie wygląda to tak jak sobie wyobrażałam, bo nowe posty można umieszczać jedynie na stronie głównej - a nie taki miałam pomysł...
  Dlatego zostaje po staremu. Wierzę,że ci co będą zainteresowani odnajdą na tym blogu to co potrzeba.
  Tak... to wygodne póki co ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja tam uważam, ze jeden blog na obydwie pasje jest jak najbardziej OK :) W końcu trudno czasem rozgraniczyć, co jeszce podchodzi pod 'craft' a co pod inne. Ja się nie ograniczam, i będę pisać o szyciu i od czasu do czasu o podróżowaniu. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń